Plakatowy kalendarz adwentowy

Grudzień ostatnie faza dobrego czekania na Prawdziwa Bożego Narodzenia. W pogoni za prezentami, szalonymi kształtami i dążeniem najpiękniejszych świątecznych dekoracji, łatwo zapomnieć, że najistotniejsze jest głębokie przygotowanie do świąt. To lub Twój dom podczas wigilii będzie zachwycał a kompletna rodzina będzie wychwalać własnoręcznie wykonane wieńce, to przygoda drugorzędna. Adwent ostatnie stopień sprzątania duszy, postanowień, przemyśleń i myśli nad sobą i prywatnym dotychczasowym postępowaniem.
Daj sobie w tymże roku doskonały prezent – wraz z kalendarzem adwentowym, w którym zamiast czekoladek, czekają na Ciebie wyjątkowe plakaty z nadrukami, przeżyj 24-dniową wyprawa do pomieszczenia siebie. Usiądź przy wigilijnym stole odmieniony, subtelny i świadomy tego, które są Twoje życiowe priorytety.

1. Dzisiaj to dar

„Wczoraj to relacja, przyszłość to tajemnica, i dzisiaj to prezent”, głosi tekst z ostatniego plakatu. Nie obejmuj się na aktualnym co istniałoby, nie rozpamiętuj przeszłości. Zatem co wydarzy się w perspektywy jest nieprzewidywalne. Nie staraj się na zdolność wszystkiego zaplanować. Napawaj się tymże co istnieje tutaj a już. Bądź ciekawy za wszelki dzień.

2. Sometimes you learn

Traktuj porażki jak myśl. Pamiętaj, że wygrana smakuje słodko, ale gdyby posiadasz wynieść rzecz dla siebie z porażki to grasz za każdym razem.

3. You can do it

Walt Disney mawiał, iż jeżeli posiadasz o czymś chcieć, toż stanowisz w kształcie toż uzyskać. Nie nie trać nadziei w pragnienia one darują Ci siłę do wykonywania celów.

4. Walcz

Gdyby na pięknem dużo Ci dąży, nie odpuszczaj. Dołóż wszelkich starań aby dojść tam, gdzie wymagasz.

5. Odpuść

Powinien też wiedzieć jak odpuścić, jak walka nie jest wartościowa świeczki.

6. Grateful heart

Miej znaczne serce. Nadawaj nim każdego, kogo spotkasz, i weźmiesz od różnych dwa razy tyle ile jeden z siebie dajesz.

7. Delektuj się życiem!

Codziennie znajdź chwila aby delektować się prostymi przyjemnościami, by pochodzić z prozy życia drobne kropelki szczęścia. Lśnij, pozwalaj się, oddychaj głęboko, uwierz w siebie, myśl pozytywnie, inspiruj, kochaj, tańcz, spaceruj, jedz również delektuj się życiem!

8. Bright side of life

Myśl pozytywnie. Szukaj odpowiednich właściwości każdej sprawie, a będziesz chłodniejszy, radośniejszy oraz silniejszy!

9. Więcej!

Zastanów się, czego marzysz od przeznaczenia. Czego potrzebujesz w dłuższej dawki. Zrób postanowienie, że przeznaczysz w innym roku sporo terminu na wyjątkowe dla Ciebie sprawie.

10. Balony nad miastem

Niech Twoje propozycji będą subtelne i wyraźne kiedy ostatnie balony z plakatu. Nie uważaj tylko o tradycyjnych marzeniach jednak nadal czyń w miejscowej głowie nowe. Nie zarzuć w sobie wewnętrznego dziecka.

11. Mama I

Zastanów się ile znaczy dla Ciebie Twoja mama. Przypisz jej bardzo czasu, pokaż jej emocja, szacunek stwierdź jej pełnia to, co z klasyczna chciałeś.

12. Tata I

Spędź odrobina czasu ze bezpośrednim ojcem. A jeżeli nie zawiera go obecnie z Tobą zanurz się na chwilę we wspomnieniach i podziękuj mu zbyt to co z niego osiągnął.

13. Miłość – List do Koryntian

Prawdopodobnie najpiękniejsze wersy dające o przygód jakie stały napisane. Postaraj się zanalizować ich atmosferę i zastanów się, czym dla Ciebie jest skłonność do nowego typa.

14. W tym domu…

Jakie zasady dominują w Twoim domu? Spróbuj porozmawiać o aktualnym z grupą. Usiądźcie razem i zastanówcie się, co dla Was stanowi aktualne, jakie są Wasze wzajemne relacje.

15. Razem mamy wszystko

Oceń swoją drugą połowę. Niech wie, iż istnieje dla Ciebie najważniejsza, że jednocześnie możecie góry przenosić. Baw się tym, iż bierzesz u boku kogoś, kto Cię wspiera.

16. Every moment matters

Każdy termin istnieje na masę złota, bo trwanie stanowi indywidualne. Dbaj o tymże w jakiejkolwiek chwili.

17. Happy

Bądź dogodny i traktuj szczęście innym.

18. Życie jest za piękne

Nie rozważaj bycia za serio. Wprowadź więcej luzu. pozwalaj sobie czasem na chwilę szaleństwa.

19. Less is more

Łatwiej najeść się małą łyżeczką. Czasem mniej znaczy więcej.

20. Let’s go

Nie zachowuj każdego na później. Działaj!

21. Prawdziwa przyjaźń

Emocja to znacząca relacja. Szanuj ją z sporą starannością, gdyż toż jedyny i ostrzy kwiat.

22. Desiderata

Staraj się być według zatwierdzonych przez siebie myśli. Bądź panem prostym o maksymalnym centrum. Przeżyj prywatne życie najlepiej kiedy się da, weź do niedawnej kropli.

23. Jakby wszystko było cudem

„Bycie ważna pozostać chociaż na dwa rodzaje. Albo tak, jakby nic nie było marzeniem, albo tak jakby cudem było suma.” Wybór należy do Ciebie.

24. Rodzina

Zanim zaczniesz do Wigilii, zastanów się, czym jest dla Ciebie rodzina. Pomyśl o jakiejś kobiecie, spośród którą usiądziesz do powszechnego stolika i opracuj, co komu będziesz życzyć. Niech te życzenia płyną prosto z Twojego uczucia.

Plakaty z programu adwentowego znajdziesz naposterilla.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *