Plakat z grafiką jako nietuzinkowa dekoracja – gdzie możemy go zamieścić?

Plakaty w ostatnich latach przestają być widziane jako element dekoracyjny wprost z pokoju zbuntowanego nastolatka. Zaczynają doceniać je projektanci wnętrz, którzy coraz chętniej używają ich również w swoich aranżacjach. Nietuzinkowa i oryginalna treść plakatu wraz z jego klasyczną i sprawdzoną formą sprawia, że doskonale prezentuje się zarówno we wnętrzach nowoczesnych i ascetycznych, jak i tych stylizowanych. Sprawdźmy, gdzie możemy zamieścić ten rodzaj dekoracji.

Czy kuchnia jest odpowiednim miejscem na plakat?

Jak najbardziej! Artyści tworzący plakaty przygotowują nawet specjalne wzory, które nawiązują do tematyki kulinariów i ładnie z nią korespondują. Kuchnia wcale nie musi być tylko pomieszczeniem, w którym z braku innej opcji wykonujemy codzienne czynności w celu przyrządzenia posiłku. Nieprzyjemna, czy też nowocześnie sucha i niegościnna to taka, której chcemy uniknąć. Ma ona być centrum domowego ogniska, gdzie z chęcią przebywać będzie nie tylko gospodarz lub gospodyni, ale również dzieci i goście. Aby uzyskać taki efekt, nie możemy pozostawić kuchni w jej podstawowej formie. Należy ją upiększyć i sprawić, że przebywanie w niej będzie czystą przyjemnością. Co nam w tym pomoże? Między innymi właśnie grafika na ścianę.

Plakaty z grafiką dostępne są w wielu różnych wariantach kolorystycznych i stylach. Dzięki temu możliwe jest ich dopasowanie do praktycznie każdej przestrzeni użytkowej. W kuchni doskonale sprawdzą się nie tylko plakaty z nadrukiem przypraw, warzyw i innych kulinarnie kojarzących się produktów. Jeśli chcemy nadać jej ciepłego, domowego klimatu, możemy zdecydować się na plakat typograficzny. Ciekawa czcionka w połączeniu z dodającym optymizmu tekstem będzie świetną dekoracją dla przestrzeni kuchennej. Nawet ultra nowoczesna kuchnia, dzięki takiemu dodatkowi zyska na przytulności i chętniej będziemy chcieli ją odwiedzać.

Grafiki na ścianę do biura

Mogłoby się wydawać, że grafiki na ścianę do biura to małe faux-pas lub wręcz absolutne nieporozumienie. Nic bardziej mylnego. Aby udowodnić Wam dlaczego wystarczy, że przypomnicie się grafikę na plakacie i zastanowicie się, jakie wywołuje ona w Was emocje. Jasne barwy, pastelowa kolorystyka, ciekawa designerska kreska. To wszystko sprawia, że nie tylko nabieramy optymizmu i chęci do działania, ale również rośnie nasza kreatywność. A ta jest jak najbardziej wskazana w przestrzeni, w której zajmujemy się na co dzień pracą.

Co więcej, trudno aby naszej uwadze umknęło również pozytywne nastawienie, jakie płynie do nas z tego prostego obrazu. Energia, ciepło, a wręcz entuzjazm. Wskazuje się, że grafiki zamieszczone na ścianach poprawiają atmosferę w całym pomieszczeniu. Jest to aura szczególnie pożądana w biurze, w którym każdy stara się walczyć ze stresem, czasem i wymaganiami klientów. Zainstalujcie w swoim biurze plakat z grafiką i sami sprawdźcie, jak wpłynie on na jakość i satysfakcję z Waszej pracy.

Na powitanie gości

Plakat z grafiką możesz powiesić już na ścianie w przedpokoju. Dlaczego jest to dobre dla niego miejsce? Goście już witając się z Tobą na progu będą przejmować pozytywną energię płynącą z obrazu. Co więcej, będzie im on służył również jako drogowskaz, czego mogą spodziewać się w Twoim domu i jacy będą wobec niego domownicy.

Ciekawy plakat będzie również interesującym tematem do dyskusji. Ze względu na ich niebanalną formę trudno przejść wobec nich obojętnie. Dlatego z pewnością goście będą chcieli porozmawiać na temat zobaczonego przez nich obrazu. Zyskacie jednak nie tylko dodatkowy temat do rozmowy, ale również zmianie ulegnie nastawienie gości. Jeśli powita ich optymistyczny obraz oni również bardziej się otworzą i będą mieli lepszy humor.

 

Zapraszamy serdecznie na naszą stronę z autorskimi plakatami: http://www.posterilla.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *